De voorbije weken werkten we rond het thema 'afval' in het 3de leerjaar. Eerst maakten we kennis met de 'Boeboeks' van Marc de Bel. Deze wezens doen er alles aan om het bos en de natuur proper te houden.

Daarna leerden we over de afvalladder. Bij alle vormen van het verwerken van afval stonden we even stil en bekeken we wat er met het afval gebeurde. Daarna oefenden we in kleine groepjes de leerstof in.

Op het einde van het thema gingen we over tot actie! We maakten affiches om in onze school op te hangen en we hielden ook onze eigen zwerfvuilactie.

Afbeeldingsresultaat voor afval

Contact

08

Sint-Luciaschool

Molenstraat 7
2310 Rijkevorsel

03 314 61 87


Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.e
www.sint-luciaschool.be

C
ontact Zorgcoördinator
0468 57 26 83