Ook in het 3de leerjaar kwam de Sint langs en maakten we tijd om te genieten van deze leuke periode.

Dinsdag 30 november kregen we de opdracht om op speurtocht te gaan. De Sint was een Piet kwijt. Hij had enkel een plannetje gevonden. Uiteraard waren we meteen bereid om te gaan zoeken. Tijdens onze tocht moesten we ook verschillende opdrachten doen. Bij het huisje vonden we een zak pepernoten als beloning.

Woensdag 1 december kwam de Sint op bezoek op onze school. Die dag werkten we aan een Sint-dizel in de klas. We konden uit allemaal verschillende opdrachten kiezen: rekenen, tekenen, knutselen, dansen, zingen,... Voor ieder wat wils. We mochten ook een bezoekje brengen aan de Sint met onze klas. Hij had heel wat over ons verteld uit zijn boek.

Maandag 6 december hadden de Pieten er een echt rommeltje van gemaakt in onze klassen. Alles lag door elkaar! Er stonden ook wel leuke spelletjes klaar en een heel pakket nieuwe boeken. De spelletjes zijn ondertussen uitgetest en goedgekeurd!

Contact

08

Sint-Luciaschool

Molenstraat 7
2310 Rijkevorsel

03 314 61 87


Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.e
www.sint-luciaschool.be

C
ontact Zorgcoördinator
0468 57 26 83