Vandaag kwamen Lieve en Rina, vrijwilligers van Damiaanactie, op onze school vertellen over deze organisatie. Ze hadden een hele presentatie bij en natuurlijk was er ook de jaarlijkse film. Dit jaar ging het over 2 meisjes in Nepal. Kamana en Smiriti. Smiriti is ondertussen genezen van lepra, dankzij Damiaanactie. Kamana heeft multiresistente tuberculose en is nog bezig met haar therapie. Na de voorstelling hebben we in de klas nog een verwerking gedaan en we hopen vooral dat iedereen gemotiveerd is om minstens één pakje stiftjes te verkopen. Dankzij de verkoop van deze stiftjes kunnen er weer heel wat patiënten geholpen worden. Doen jullie mee?

Afbeeldingsresultaat voor damiaanactie

Contact

08

Sint-Luciaschool

Molenstraat 7
2310 Rijkevorsel

03 314 61 87


Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.e
www.sint-luciaschool.be

C
ontact Zorgcoördinator
0468 57 26 83