Wat een dag, wat een dag! Van onze laatste woensdag hebben we nu toch wel een hele leuke dag gemaakt.
Voor de speeltijd stond er een wandeling van onze zesdeklassers op het programma. Op voorhand waren er groepen gemaakt. En elke groep kreeg een mapje met foto's: WAAR IS DE VOS GEWEEST? Weet je het nog? VOS staat voor Vrienden Op Sint-Lucia! 
Op een plek aangekomen, speelden we een spel. Was het spel goed gespeeld, verdiende je een puzzelstuk! Puzzel samen gemaakt, dan wachtte er op onze school een beloning! Een VOSTIVAL: vrij podium met chips! 
Wat hebben we genoten van al die optredens! Ook werden de jarigen gevierd. Daar was het een ideaal momentje voor. 
Ook heel wat oud-leerlingen waren van de partij! Leuk om hen nog eens te zien. 

Kijk maar snel op de foto's! 

Schattige doodle baby vos suikerspin cartoon afbeelding eten | Premium  Vector

Contact

08

Sint-Luciaschool

Molenstraat 7
2310 Rijkevorsel

03 314 61 87


Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.e
www.sint-luciaschool.be

C
ontact Zorgcoördinator
0468 57 26 83