Afgelopen vrijdag, 16 september, hielden we weer onze jaarlijkse strapdag. Hoewel het op onze school al bijna elke dag strapdag is, waren er toch nog wel wat kinderen (en ouders) die extra moeite hadden gedaan om te stappen of trappen! Een pluim voor iedereen!

We mochten die dag ook gebruik maken van de Banmolenweg (die was afgesloten voor verkeer), zodat we tijdens de pauzes per leerjaar eens op straat konden fietsen, skaten, steppen, ... zonder te moeten uitkijken voor auto's. Iedereen heeft er weer van genoten ... tussen de buien door :)

Samen sterk Strappen op vrijdag 16 september! • Octopusplan

Contact

08

Sint-Luciaschool

Molenstraat 7
2310 Rijkevorsel

03 314 61 87


Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.e
www.sint-luciaschool.be

C
ontact Zorgcoördinator
0468 57 26 83